Kalėdų džiaugsmai ir rūpesčiai Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje

Kalėdų džiaugsmai ir rūpesčiai Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje


 Išaušo snieguotas pirmadienio rytas. Su didžiausiu nekantrumu jo laukė visa gimnazijos bendruomenė. Prezidento komanda su muzikos moktoja Vaida Baltrušaitiene paruošė tikrą staigmeną – smagiomis dainomis apie besmegenius ir snaigių šokį „prisišaukė“ patį Kalėdų Senį, kuris atkeliavo su dovanomis: pakvietė pačią gimnazijos dirrektorę Ireną Jankevičienę įžiebti eglutę ir dar paskelbė visą puokštę veiklų, paskanintų saldainiais:

gruodžio 18 d.  – kalėdinių atvirukų gaminimas mokytojams senjorams;

gruodžio 19 d.  – siurprizų diena;

gruodžio 21 d. – aprangos kodas „Raudona“, kalėdinių atvirukų įteikimas mokytojams senjorams.

 Linksmai nusiteikę visi – dideli ir maži – grįžo į pamokas, palydėti dar vienos skambios dainos apie baltą žiemą.

 Dėkojame renginio rėmėjams mokinių tėveliams A. ir A. Zubrickams.

 

Gimnazijos savivalda

Papildoma informacija