Kalėdų belaukiant

Kalėdų belaukiant

   Ši savaitė mokykloje ypatinga, nes kiekviena dieną organizuojami įvairūs renginiai, akcijos. Organizatoriai – mokinių  Prezidento komanda, Mokyklos tarybos nariai, ateitininkai.

 

  Antradienis, gruodžio 18 d., - staigmenų diena, nes 5-12 klasių mokiniai darė įvairiausias staigmenas pasirinktos klasės mokiniams. Be to, visus – mokinius, administraciją, mokytojus, valytojas, pagalbinius darbininkus – aplankė ir apdovanojo Kalėdų senis. Šią staigmeną inicijavo Mokyklos taryboje esantys tėvai, kurie pasirūpino ir saldžiomis dovanėlėmis. „Kaip smagu, įdomu, kokia gera nuotaika, jaučiasi Kalėdos“,- skambėjo mokinių žodžiai.

 

   Džiugu, kad mūsų mokykloje visų pastangomis kuriama šventinė nuotaika, kad nepamirštas nė vienas, kad lauksime Kūčių ir Kalėdų geresni ir gražesni savo darbais ir žodžiais.  

Papildoma informacija