Kalėdų stebuklas

Kalėdų stebuklas

 Sakoma, kad kalėdinis stebuklas prasideda, kai į būrį susirenka visa šeima. Tuomet net šalčiausią žiemos dieną širdyje karaliauja šiluma, sninga tik laime. Gruodžio 21 dieną  pradinių klasių koridoriuje šurmuliavo nykštukai, snieguolės, fėjos ir kitokie pasakų herojai. Klasėse mokiniai kartu su mokytojomis prisiminė šv. Kalėdų papročius ir tradicijas, gamino sveikinimus savo artimiesiems. Vėliau į pradinių klasių mokinių organizuotą šventę „Advento keliu“ susirinko tėveliai, mamytės, seneliai. Atvyko ir  simpatiška kiaulaitė, lydima Kalėdų senelio ir padėjėjo nykštuko. Salėje tvyrojo šventinė nuotaika. Linksmi kiaulaitės sąmojai, smagūs žaidimai, šmaikščios užduotėlės nepaliko nė vieno abejingo. Pradinukai savo nuotaikingomis dainelėmis papuošė šią šventę. Sveikinimo žodį tarė ir gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, palinkėjusi šeimoms ramybės, susikaupimo ir santarvės. Gautas dovanėles mokiniai dalijosi klasėse, kur tęsėsi  šventinė popietė su tėveliais.

 Ačiū visiems, padėjusiems sukurti Kalėdinį stebuklą.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja J. Dumskienė

 

Papildoma informacija