Laisvės gynėjų diena

Laisvės gynėjų diena

 Sausio 11 d. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai dalyvavo Laisvės gynėjų dienos renginiuose. 

 Rytas gimnazijoje prasidėjo visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Gimnazijos koridorių langai dešimčiai minučių  nušvito vienybės ir atminimo žvakelių šviesa. Po jos aktų salėje vykusiame minėjime „Laisvės paukštis“ pagarbos ir dėkingumo žodžiais, dainomis, eilėmis pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę. Gražų renginį vainikavo Mokinių savivaldos inicijuota akcija „Neužmirštuolė“: visiems bendruomenės nariams buvo išdalinta po neužmirštuolės žiedą, kaip atminties ir pagarbos laisvės kovotojams ženklą, bei taip priminta, kodėl esame laisvi. Iniciatyvos metu gimnazijos kieme pražydo neužmirštuolių pieva.

Istorijos mokytoja metodininkė Ineta Stankuvienė

 

Papildoma informacija