Mokyklos talentų ringas

Mokyklos talentų ringas

 Vasario 1d. gimnazijoje vyko tikra talentų šventė. XXL FACTOR TALENTŲ SHOW suteikė puikią galimybę įrodyti, kad gimnazijoje auga drąsūs, žingeidūs ir itin kūrybingi vaikai. Pirmą kartą aktų salėje įvyko sceninės raiškos renginys, sulaukęs didelio mokinių, mokytojų ir tėvelių susidomėjimo. 

 Renginį pradėjo ir visus dalyvius padrąsino 1-4 kl. choras nuotaikinga dainele su instrumetiniu pritarimu, o po to prasidėjo tikrasis talentų ringas.

 Mažųjų “Mokyklos talentų” grupėje dalyvavo 3 kl. mokiniai Viltė ir Majus bei ketvirtokių Eglės ir Barboros duetas. 5 – 8 klasių grupę atstovavo 6 kl. mokinių Emos ir Kamilės duetas. Vyresniųjų kategoriją atstovavo merginų ansamblis „Jaunystė“, solistė Bernadeta bei I-II gimn. klasių mokinių ritminė-instrumentinė grupė.

 Džiaugiamės šauniais gimnazijos talentų pasirodymais, tokiu mokinių aktyvumu ir pasirengimu konkursui, dėkojame visiems pirmą kartą išdrįsusiems išbandyti jėgas.

 Po renginio visi galėjo pasilinksminti ir atsipalaiduoti diskotekoje. Lauksime tęsinio ir tolesnių mūsų atlikėjų debiutų...

Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

 

Papildoma informacija