Europos istorijos ir ES raidos apžvalga

Europos istorijos ir ES raidos apžvalga

 Tęsiant pamokų ciklą ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ aštuntokams buvo organizuojama pamoka ,,Europos istorijos ir ES raidos apžvalga. Sprendimų poveikis mūsų gyvenimui.“ Pamoka vyko informaciniame centre. Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, nagrinėjo ES ištakas nuo 1945 m. iki šių dienų. Kiekviena grupė pristatė ES pasirinktą istorinį laikotarpį, skirtingomis spalvomis žemėlapyje pažymėjo valstybių įstojimo datas. Vienas mokinys pristatė pranešimą apie ES sprendimų poveikį mūsų gyvenimui.

 Mokiniai sužinojo ES istoriją nuo pirmųjų minčių apie bendrą sąjungą, kaip ji plėtėsi priimdama naujas nares ir su kokiais sunkumais susiduria šiomis dienomis.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

 

Papildoma informacija