Pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas”

Pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas”

 Minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. 

 Gimnazijos kiemelyje mokiniai sustojo vienas šalia kito ir suformavo gėlės formos ratą aplink trispalvę vėliavą. Iniciatyvos metu susirinkusieji susikibę rankomis sugiedojo Lietuvos valstybės himną. Istorinę Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos svarbą priminė III gimn. klasės gimnazistai. Patriotinėmis mintimis „Ką man reiškia Lietuva“ dalijosi I gimn. klasės mokiniai. Palinkėjimus gražios šventės proga tarė gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė. 

 Renginį  užbaigėme šūkiu: „Tegul visa Lietuva pražysta „Gyvais tautos žiedais“!

 

Istorijos mokytoja metodininkė Ineta Stankuvienė

 

Papildoma informacija