Atsisveikinome su vaikyste...

Atsisveikinome su vaikyste...

 Kovo 8 dieną (penktadienį) septintoje klasėje vyko netradicinė pamoka „ Atsisveikinimas su vaikyste“. 

 Šiai pamokai kiekvienas atsinešėme savo mylimiausius žaislus, knygas, apie kuriuos papasakojome draugams. Taip pat grupėse dainavome lopšines, inscenizavome įdomiausias išdaigas. Kadangi atėjo ir keletas tėvelių, klasės vadovė, todėl turėjom progą dar kartą (gal paskutinį) pasėdėti prisiglaudus jiems ant kelių kaip vaikystėje. Tėveliai irgi priminė mūsų vieną kitą išdaigą. Be to, surengėme savo vaikystės knygučių parodėlę. Kad jas paruoštume, turėjome arčiau pabendrauti su tėveliais, nes knygutei reikėjo informacijos ir apie mūsų gimimą, ir vardą, pirmuosius žingsnius ir žodžius bei kt. Pasak mamų, toks bendravimas atgaivino daug gražių emocijų, dar labiau suartino. Knygutes papuošėme nuotraukomis, savo piešiniais ir kitokiais darbeliais. Jos tėveliams labai patiko. 

 Ši pamoka mums, septintokams, buvo labai prasminga: visos veiklos ne tik leido pasijusti dar vaikais, bet ir privertė susimąstyti, kad vaikystė jau baigėsi. Už šią pamoką dėkojame savo lietuvių kalbos mokytojai Elenai Vaitkuvienei. 

Gustė Masiulytė, 7 kl. mokinė

 

Papildoma informacija