Respublikinis chorų festivalis

Respublikinis chorų festivalis

 Kovo 14 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko respublikinis chorų festivalis „Nuauskim širdyje visi po Vaivos juostą", kurio tikslas – chorinių tradicijų puoselėjimas. Džiugu po daugel metų keliauti į tą miestą, kuriame praleidai gražiausius studijų metus, susitikti ne tik savo bendramokslius, bet ir buvusią  dėstytoją Mariją Žibūdienę, kuri mums tarsi mama išaugino sparnus ir išleido į gyvenimą skleisti muziką.

 Pilnutėlėje progimnazijos salėje skambėjo dainininkų iš Šiaulių, Mažeikių ir mūsų – nemakštiškių – balsai. Gera buvo klausyti įvairių žanrų dainų, paklausyti draugų ir parodyti save. Mūsų gimnaziją atstovavo pradinių klasių popchoras ,,Šypsenėlė", mokiniai atliko dvi skirtingo žanro dainas, kurias papuošė tiek ritminiais, tiek melodiniais instrumentais. Atsaskingas ir nuoširdus darbas įrodė, kad mūsų pradinukai – tikri šaunuoliai!

 Tariame nuoširdų ačiū Gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei, kuri skatina mus augti, tobulėti ir save parodyti kitiems.

Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

 

Papildoma informacija