Muzikos festivalis „Tau, muzika”

Muzikos festivalis „Tau, muzika”

 

 Balandžio 3 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje trečią kartą vyko nuostabus Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių muzikos festivalis „Tau, muzika“ . Mūsų gimnazijai atstovavo II gimn. klasių merginų ansamblis, pradinių klasių ansamblis „Šypsenėlė“ ir solistas Majus Rukas.

 Festivalis buvo skirtas Vytautui Čepliauskui (buvusiam Raseinių gimnazijos mokiniui, choro dirigentui, pedagogui, socialinių mokslų daktarui, rašytojui) atminti ir mokyklos šimtmečiui paminėti. Vienas svarbiausių reikalavimų – renginio dainos turėjo būti atliekamos lietuvių kalba, todėl ir ruošimasis įprasmino vokalinės ir instrumentinės muzikos puoselėjimo svarbą, sklaidą ir skatino pažinti bei domėtis dainavimo ir muzikavimo tradicijomis, dainininkų ir instrumentalistų menine saviraiška, skatinto atlikti naujas dainas.Ačiū visiems dalyviams už kruopštų ir atsakingą darbą ruošiantis ir atstovaujant mūsų gimnazijai rajone.

 

Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

 

Papildoma informacija