Įdomus susitikimas su rašytoja

Įdomus susitikimas su rašytoja

 Balandžio 3 d. ketvirtokams netradicinę lietuvių kalbos ir dailės pamoką vedė vaikiškų knygų autorė, dailininkė Ignė Zarambaitė. Klausėmės įdomaus jos pasakojimo apie tai, kaip gimsta knyga. Įdomu tai, kad autorė pati iliustruoja knygas ir gamina lėles – knygų herojus. Vienas iš jų, Enrikas, svečiavosi mūsų klasėje. Viešnia pristatė savo naujausią darbą. Knyga „Stebuklingi senelio batai“ yra apie berniuką Enriką, kuris netenka senelio, bet atranda jo stebuklingus aulinukus.

 Vyko kūrybinės dirbtuvėlės. Kartu su rašytoja pasigaminome savo talismanus – kaukučius. Teko svarbi užduotis – rišant kaukutį šypsotis ir galvoti tik apie gerus dalykus, nes tik tada talismanas įgaus stebuklingų galių.

 Saulėta diena, puikios emocijos, nuoširdžios vaikų šypsenos!

 Buvo smagu kalbėtis, kurti, padėti vieni kitiems.

Mokytoja Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija