Abėcėlės šventė

Abėcėlės šventė

 Gegužės 9 diena mūsų gimnazijos pirmokėliams buvo ypatinga – jie dalyvavo Abėcėlės šventėje. Juk abėcėlė – tai pradžių pradžia, vedanti į Mokslo ir žinių šalį. Į salę sugužėjo ne tik pirmokai, bet ir jų tėveliai, močiutės bei vyresnieji draugai – 2-4 klasių mokiniai. 

 Pirmokai per šiuos mokslo metus išmoko visas raideles! Mokiniai raiškai deklamavo, skambiai dainavo, linksmai grojo, trankai šoko. Mokytoja kiekvienam pirmokui įteikė knygelę „Pagrandukas“. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė palinkėjo ir toliau semtis žinių ir išminties. Bibliotekininkė Adelė kvietė dažnai užsukti į biblioteką ir daug skaityti.

 Buvo smagu pamatyti, kaip buvę nedrąsūs pirmokėliai, tėvelių už rankyčių atvesti į mokyklą, tapo savarankiškesni, paaugę ir daug sužinoję. Po šventės visi klasėje mėgavosi pasakiško skonio tortu. Dėkojame visiems susirinkusiems už gerą nuotaiką, o muzikos mokytojai Vaidai už pagalbą rengiantis šventei.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Diana Gliaudienė

 

Papildoma informacija