Svarsčių kilnotojai vėl finale

Svarsčių kilnotojai vėl finale

   2013 m. vasario mėn. 8 d., penktadienį, Kaune vyko mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo tarp miesto mokyklų tarpzoninės varžybos. Šią grupę sudarė penkios komandos: Kauno miesto, Kaišiadorių rajonas, Elektrėnų rajonas, Alytaus rajonas ir Raseinių rajonas. Raseinių rajoną šiose varžybose atstovavo Nemakščių Martyno Mažvydo vid. m-kla ir iškovojo kelialapį į finalines varžybas, kur susirinks dvylika stipriausių Lietuvos mokyklų komandų. Trečiąją vietą iškovojo Elektrėnų raj. Vievio gimnazija, antrąją –Kauno Maironio gimnazija, o pirmąją- nemakštiškiai. Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo Deivydas Tamošaitis, Audrius Tamošaitis, Deividas Lažauskas ir Ignas Arlauskas, antrąsias - Kastytis Balšaitis, Šarūnas Jocius, trečiąsias – Ramūnas Tautkus ir Tomas Petrikauskas, ketvirtąją- Pijus Šegžda. 

 

Papildoma informacija