Konkursas-viktorina ,,Kartu mes galim daug!”

Konkursas-viktorina ,,Kartu mes galim daug!”

 Gegužės 10 dieną Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas-viktorina ,,Kartu mes galim daug!”.

 Tai jau tradiciniu tapęs renginys, organizuojamas trečiąjį kartą. Šiais metais į konkursą atvyko svečiai iš Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos Paupio daugiafunkcio centro.

 Renginį organizavo ir užduotis vertino pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ralienė, vyresnioji specialioji pedagogė Dovilė Norkutė ir vyresnioji logopedė Ernesta Fedorenko,  kurios susumavusios rezultatus  paskelbė viktorinos nugalėtojus.  Pirmąją  vietą iškovojo  Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komanda, antrąją – Raseinių Šaltinio progimnazijos ir trečiąją – Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komandos.

 Susirinkusius dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė ir 4 klasės mokiniai (vadovaujami Vaidos Baltrušaitienės). Prisistačiusios komandos pradėjo varžytuves, o po jų – draugiškai visi kartu gamino muilus ir dėžutes. Nuoširdžiai dėkojame Barboros mamai Zitai Šaltei ir Eglės mamai Linai Radžienei, kurios pamokė muilo gaminimo paslapčių ir dėžučių dekoravimo subtilybių. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Audronė Kumpikevičienė komandoms laimėtojoms įteikė prizus ir padėkas, o 4 klasės mokiniai – saldžias atminimo dovanėles.

 

Ernesta Fedorenko, vyresnioji logopedė

Papildoma informacija