8 klasės mokinių išvyka į Nemakščių vaistinę

8 klasės mokinių išvyka į Nemakščių vaistinę

 Mes, 8 klasės mokiniai, kartu su auklėtoja apsilankėme Nemakščių vaistinėje. Mus maloniai pasitiko ir visą vaistinės istoriją papasakojo buvusi šios vaistinės įkūrėja ir provizorė Zofija Ruibienė. Sužinojome vaistinės istoriją nuo pat jos įkūrimo (1954m.). Apžiūrėjome albumuose išlikusias senas nuotraukas, išklausėme įdomų pasakojimą, kaip seniau buvo gaminami ir laikomi vaistai. Vaistininkė teigė, kad vaistininkas seniau atstodavo ir gydytoją.

 Sužinojome, kad vaistinė buvo nupirkta už 248 rublius kartu su vaistų likučiu ir inventoriumi. Labai gaila, kad dabar per dieną apsilanko vos 4-10 lankytojų ir vaistinę žadama uždaryti. Išvyka patiko, nes daug sužinojome apie įvairias permainas farmacijoje ir vaistininko darbą. Dėkojame už įdomų pasakojimą ir šiltą priėmimą!

Gustė Denepaitė, 8 klasės mokinė

 

Papildoma informacija