Vasara kvepiančios dešimtokų pamokos

Vasara kvepiančios dešimtokų pamokos

 Birželio 6 d. mes, II gimnazinės klasės mokiniai, važiavome į Bijotus, kur vyko netradicinės integruotos lietuvių kalbos ir matematikos pamokos. 

 Iš pradžių pasivaikščiojome po Bijotų dvaro parką, pasigrožėjome nuostabia aplinka. Pavėsinėje pasidalijus įspūdžiais apie parką buvo pristatytos veiklos: porose surinkti medžiagą apie parką, jį aprašyti pasirinktu žanru panaudojant matematinius simbolius, skaičius ir sukurti 1 realų uždavinį, kurį būtų galima pateikti 5-8 klasių mokiniams. Papildomai galėjome rinkti medžiagą lankstinukui. Pasiskirstę poromis atidžiai ėjome parko taku, žvalgėmės, užsirašinėjome informaciją, pasižymėjome objektus, fotografavome, matavome. Teko pasitelkti praktinius įgūdžius, nes neturėjome jokių metrų, liniuočių, todėl žingsniavome, matavome sprindžiais ar lyginome su savo ūgiu. 

 Buvo smagu, nes teko gražioje aplinkoje neįprastai dirbti, bet visiškai nejautėme, kad mokomės... Už galimybę patirti džiaugsmą ir sėkmę dėkojame gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei, mokytojoms Elenai Vaitkuvienei bei Irenai Griškienei ir vairuotojams Algiui bei Ramūnui. 

Renata Tamašauskaitė, II gimn. kl. mokinė

 

Papildoma informacija