Šok į tėčio klumpes

Šok į tėčio klumpes

 Mes, septintokai, labai džiaugėmės galėdami apsilankyti pas  Tomos tėtį Saulių Radčenko, kuris yra ne tik mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytojas, bet ir vadovauja Nemakščių sporto klubui „Smeltė“. Klubas rūpinasi Nemakščių bendruomenės sportine veikla. Per metus organizuojama 10-12 įvairiausių sporto varžybų: krepšinio, tinklinio, šaškių turas, skirtas buvusiam mokytojui B. Domijonaičiui atminti, vedamos lengvosios atletikos ir sunkumų kilnojimo treniruotės. Mums buvo įdomiausia užsukti į treniruoklių salę, kur kiekvienas galėjome save išbandyti. Mokytojas sakė, kad būti sporto treneriu reikia  ne tik puikios fizinės formos, bet ir turėti „geležinę“ kantrybę dirbant su šių laikų jaunimu. 

 Grįžę į klasę dar ilgai dalinomės įspūdžiais. Norėtųsi daugiau tokių netradicinių veiklų.

Lukas Laugalis ir Lukas Meištininkas, 7 kl. mokiniai

 

Papildoma informacija