8 klasės mokinių išvyka į Naisius

8 klasės mokinių išvyka į Naisius

 Šiltą penktadienio rytą išsiruošėme į Naisius. Pirmiausia aplankėme Baltų dievų muziejų ir susipažinome su ten esančiu Saulės laikrodžiu bei dievų skulptūromis. Labai patiko tarp medžių kabantys didžiuliai sodai bei gausybė inkilų įvairiems paukšteliams. Vėliau pasukome Naisių Baltų arenos link – tiesiai į Alkos kalną pasisemti energijos. Kupini gerų įspūdžių patraukėme į Triušių salą. Sužavėti likome ne tik milžiniškomis  angelų skulptūromis, bet ir ten belakstančiais triušiais.  

 Pasigrožėję gamta keliavome į Naisių lietuvių karo žirgų Žemaitukų žirgyną. Įspūdžiai nepakartojami. Jaukūs, gražūs žirgai, pasiekę daugybę pergalių įvairiose varžybose.  

 Iš žirgyno buvome palydėti į Naisių bendruomenės dažasvydžio centrą, kuriame įdomiai praleidome laiką. 

 8 klasės mokinė Simona Pilvinytė

 

Papildoma informacija