Ketvirtokų išleistuvių šventė

Ketvirtokų išleistuvių šventė

 Kiekviena pradžia turi savo pabaigą. Birželio 7 dieną mūsų gimnazijos pradinukai surengė išleistuvių šventę ketvirtokams. Mažesnieji jų draugai dainuodami ir šokdami priminė jiems praleistus ketverius mokymosi mokykloje metus. Skambėjo sveikinimo dainos ir palinkėjimai.

 Šiltos, jaudinančios eilės tėveliams, padėkos daina mokytojams, atsisveikinimo šokis, susikaupusios ir jautrios akys, šypsenos ir nuostaba, gėlės, nuoširdus tėvelių žodis, būsimos ir buvusios klasės mokytojų žodžiai pasiekė kiekvieno šventės dalyvio širdelę. Ketvirtokai sėkmingai išlaikė „Linksmąjį egzaminą“. Gimnazijos direktorė ir pavaduotoja ugdymui padėkos raštais apdovanojo geriausiai besimokiusius ir aktyviai dalyvavusius įvairiuose konkursuose pradinukus ir ketvirtokus. Jiems  buvo įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Šventę vainikavo bendra visų pradinukų daina „Vaikystė“. Linkime visiems gerai pailsėti, keliauti, skaityti knygas, žaisti ir saugiai praleisti vasaros atostogas ir susitikti rudenį!

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Papildoma informacija