Buvo naudinga ir įdomu

Buvo naudinga ir įdomu

 

 Birželio 18 d. mes, II gimnazinės klasės mokiniai, vykome į Anykščius, kur puikiai praleidome dieną. 

 Ekskursija buvo naudinga, nes aplankėme nemažai objektų: labirintų parką, Anykščių šilelio Medžių lajų taką, Kalitos kalną, rašytojo Jono Biliūno paminklą ir kt. Kadangi kitais metais nagrinėsime Jono Biliūno ir Antano Baranausko kūrybą, nemažai dėmesio skyrėme poemos „Anykščių šilelis“ ištraukoms, kurias skaitėme Medžių lajų take, iš aukšto bokšto žvelgėme į poeto apdainuotą Anykščių šilelį. Užkopėme ir į Jono Biliūno „Laimės žiburį“, pagilinome žinias apie rašytoją. Aišku, save išbandėme ne tik aukštyje, bet ir važinėdamiesi rogutėmis Kalitos kalne, save tyrinėdami „Cosmos Paukščių Take“, ieškodami išėjimo didžiuliuose labirintuose. Buvo įdomu analizuoti, stebėti, džiaugėmės įveikę baimę ar stresą. 

 Tai buvo išties puiki ir prasminga kelionė, už kurią dėkojame savo klasės vadovei Elenai Vaitkuvienei. Už galimybę pažinti Lietuvą dėkojame gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei ir vairuotojui Algiui. 

Gabrielė Baltrušaitytė, II gimn. kl. mokinė

 

Papildoma informacija