Mokslo metų užbaigimo šventė

Mokslo metų užbaigimo šventė

 Septintokai pakvietė visus 5-8 kl. ir III gimn. kl. mokinius į mokslo metų užbaigimo šventę „Atostogų kelionės“, kuri įvyko birželio 20 d.  Už gerus mokslo pasiekimus ir įvairią veiklą dalino „bilietus“ į atostogų keliones po įvairias pasaulio šalis. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė džiaugėsi aktyviais mokiniais, kuriems buvo įteiktos padėkos už sportinę veiklą, puikų pamokų lankomumą ir gimnazijos vardo garsinimą rajone ir respublikoje, tradiciškai linkėjo saugios vasaros.
 
 
 Mokiniai kas daina, kas trankiu šokiu pristatė visą savo veiklą per mokslo metus. Ją primins ir  sukurti plakatai.
 
 
 Dėkojame mokytojams už suteiktas žinias, išugdytas kompetencijas ir galimybes patirti mokymosi sėkmę kiekvienam.
 
 
 
 Po šventės visi rinkosi pas klasių vadovus paskutinei šių metų klasės valandėlei.
Dalia Venckuvienė, 7 kl. vadovė
 

Papildoma informacija