Penktokų išvyka į Kauną

Penktokų išvyka į Kauną

 Saulėtą birželio 19 dienos rytą penktokai išsiruošė į ilgai lauktą kelionę į Kauną. Pagrindinis tikslas buvo aplankyti Rumšiškių liaudies buities muziejų, susipažinti su ekspozicijomis, daugiau sužinoti apie senovės lietuvių gyvenimo būdą.

 Oras buvo labai karštas, bet tai nesutrukdė mums apžiūrėti didelę dalį ekspozicijos. Aplankėme visų regionų kaimus, išklausėmė įdomių pasakojimų apie to meto žmonių gyvenimą, buitį, darbus ir pramogas. Apžiūrėjome pastatus, namų apyvokos daiktus, žaidėme senoviniais vaikų žaislais, šaudėme iš lanko.

 Apžiūrinėjant ekspozicijas iškilo klausimų, į kuriuos mums nuoširdžiai atsakė ekspoziciją prižiūrintys muziejaus darbuotojai. Patys panorome atlikti kai kuriuos darbus, pasemti iš šulinio vandens, pasukti girnas. Grįžę į Kauną apsilankėme virtualios erdvės pramogų centre. 

 Vakare grįžome namo pavargę, bet pilni įspūdžių.

5 klasės vadovė Reda Mėlinienė

 

Papildoma informacija