Išvyka po Varnių regioninį parką

Išvyka po Varnių regioninį parką

 Birželio 19 d. 6 ir 7 klasių mokiniai išsiruošė į apžvalginę kelionę po Varnių regioninį parką. Pirmiausia sustojome Dvasingumo parke Kaltinėnuose. Mokiniai galėjo psigrožėti kryžiaus didybe, žmogaus ir gamtos darna.

 Kitas sustojimas – Aukštagirės apžvalgos bokštas. Smagu buvo ne tik kopti į bokštą ir pasižvalgyti po apylinkes, bet ir pritaikyti per geografijos pamokas įgytas žinias, pasitikrinti, kaip pavyksta teoriją pritaikyti praktikoje.

 Toliau mūsų laukė Medvėgalis – aukščiausia Žemaičių aukštumos vieta. Sušilę pasiekėme Paršežerį. Mokiniams buvo įdomu, kodėl jis taip vadinamas ir iš kur jis atsirado, teko pamąstyti ir įvardinti, kokius per geografijos pamoką išmoktus dalykus gali pritaikyti. Tokiu būdu su mokiniais apibendrinome visų metų kursą. 

 Aplankę numatytus objektus, nuplovę prakaitą Paržerio vandenyje su gera nuotaika grižome namo.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

 

Papildoma informacija