Pažintinė kultūrinė diena, skirta Europos kalbų dienai paminėti

Pažintinė kultūrinė diena, skirta Europos kalbų dienai paminėti

 Rugsėjo 26 diena – Europos kalbų diena. Jai paminėti rusų k. mokytoja Virginija Bartkienė, anglų k. mokytojos Rasa Danauskienė ir Reda Mėliniene gimnazijos 5-8 ir I-IV gimn. kl. mokiniams organizavo pažintinę kultūrinę dieną.

 Per pirmąją pamoką visi susipažino ar pasikartojo žinias apie Europos Sąjungą, jos šalių kalbomis ir Europos kalbų dienos istorija. Vėliau rašė diktantus lietuvių ir anglų kalbomis, dailyraštį rusų kalba; taisė vieni kitų darbus, rinko geriausius. Smagiausia dalis buvo interaktyvios Europos kalbų dirbtuvės. Gimnazijos kiemelyje mišrios pagal amžių grupės atliko įvairias užduotis, kurias čia pat pristatė priskirtiems mokytojams. Komandos stengėsi viską atlikti kuo greičiau ir kokybiškai, tad teko daug tartis, dalintis pareigomis ir dirbti kūrybiškai.

 Refleksijos „Šiukšlinė ir kuprinė” metu komandų lyderiai trumpai pristatė plakatus, aptarė atliktas užduotis, vertino renginį. Smagu, kad šios dienos veiklos visiems patiko. Netradicinėje aplinkoje mokiniai ugdėsi ne tik komunikacines kompetencijas, raštingumą, įgijo žinių, bet ir kūrybiškai jas taikė praktiškai, ugdėsi savimonę ir norą mokytis kuo daugiau kalbų.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Danauskienė

 

Papildoma informacija