Svarsčių kilnojimo finalinės varžybos

Svarsčių kilnojimo finalinės varžybos

  2013 m. vasario mėn. 23 d., šeštadienį, Jonavoje vyko mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo tarp miesto mokyklų finalinės varžybos, kur susikovė dvylika stipriausių Lietuvos komandų.   Dviems mūsų mokyklos pagrindinės komandos nariams susirgus, nemakštiškiai kovojo nepajėgiausios ir nepilnos sudėties, todėl Deivydas Tamošaitis, Audrius Tamošaitis, Deividas Lažauskas, Kastytis Balšaitis, Šarūnas Jocius, Ramūnas Tautkus, Tomas Petrikauskas užėmė 7-ąją vietą. Du komandos nariai savo svorio kategorijose tapo prizininkais ir buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Deividas Lažauskas svorio kategorijoje iki 68 kg  tapo nugalėtoju ,o Deivydas Tamošaitis svorio kategorijoje iki 53 kg iškovojo II-ją vietą.

Papildoma informacija