Svečiuose vaikų rašytojas V. Račickas

Svečiuose vaikų rašytojas V. Račickas

 Spalio trečiosios rytą gimnazijos direktorė pradžiugino pradinių klasių mokinius netikėta žinia – aplankyti savo buvusios mokyklos atvyksta poetas ir prozininkas Steponas Algirdas Dačkevičius. Kartu su juo atvyko žinomas vaikų rašytojas Vytautas Račickas. Mokiniai klausėsi autoriaus skaitomų knygų „Lukošiukas“ ir „Tinginių mokykla“ ištraukų. Juos domino, ar sunku parašyti įdomią knygą vaikams, kiek laiko užtrunka tokia kūryba, ko reikia, kad taptum vaikų rašytoju. V. Račickas nuoširdžiai atsakinėjo į visus smalsių vaikų klausimus. Keliems vaikams už teisingus atsakymus į jo klausimus jis įteikė po knygą su autografu. O gimnazijos bibliotekai rašytojas padovanojo gausų savo knygų rinkinį su linkėjimais, kad mokiniai kuo daugiau skaitytų knygų, turtintų savo žodyną ir lavintų fantaziją.

 Džiaugiamės netikėtų svečių vizitu ir nuoširdžiausiai dėkojame už tokias gausias dovanas!

 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja M. Grinevičienė

 

Papildoma informacija