Sveikatos projekto veiklos

Sveikatos projekto veiklos

 Vykdant sveikatos projekto „Sveikas vaikas – sveika visuomenė“ veiklų planą, lapkričio 27 dieną gimnazijoje buvo organizuojamas praktinis užsiėmimas 8 klasės ir I gimnazinės klasės mokiniams „Kasdienis fizinis aktyvumas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys“. Kineziterapeutė Gintarė Pranaitienė užsiėmimo metu mokė taisyklingos mankštos, aiškino, kokie pratimai padeda treniruoti vienas ar kitas raumenų grupes, atkreipė dėmesį į dažniausiai pasitaikančias sportavimo klaidas ir, panaudodama žaidybinius elementus, demonstravo mokiniams, kaip pasitikrinti, ar pakankamai stiprios atskiros raumenų grupės.

 Mokiniai klausėsi susidomėję, mielai atliko įvairiausias užduotis ir pratimus, nes kiekvienam buvo įdomu save įsivertinti. Aptariant veiklas ne vienas mokinys teigė, kad tokių praktikumų galėtų būti organizuojama ir daugiau.

 

Papildoma informacija