Adventinė pamoka ketvirtoje klasėje

Adventinė pamoka ketvirtoje klasėje

 Artėjant adventiniam laikotarpiui mes visi norime sulaukti daugiau dėmesio ir gerumo. Todėl ankstyvą lapkričio 28-osios ketvirtadienio rytą Majaus ir Rusnės mamytės aplankė mūsų klasę. Visi įtempę ausis klausėmės, kai jos įdomiai pasakojo apie adventinio laukimo papročius, dalinosi šio laikotarpio tradicijomis savo šeimose. Mokiniai taip pat gavo darbo: reikėjo surišti vainiką iš šiaudų, parinkti ir sukomponuoti kankorėžius, riešutėlius, džiovintus apelsino skrituliukus bei kitokius vaisius ir juos priklijuoti prie vainiko. Vaikai labai atsakingai ir įtemptai dirbo, nes šis vainikas turės puošti mūsų klasę iki pat šv. Kalėdų. Visi draugiškai dirbdami patyrėme adventinio laikotarpio susikaupimo ir ramybės dvasią. Nuoširdžiai dėkojame Giedrei ir Raimondai bei džiaugiamės šilta ir prasminga pamokėle.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

Papildoma informacija