Pirmokų klasėje pakvipo artėjančiomis šventėmis

Pirmokų klasėje pakvipo artėjančiomis šventėmis

 

 Lietuviai – vienintelė tauta, išsaugojusi unikalų ir simbolinę reikšmę turintį kepinį – kūčiukus. Tačiau šiandien vis rečiau kūčiukai kepami namuose, jie praranda savo simbolinę prasmę. Tampa įprasta kūčiukus pirkti  parduotuvėse. Todėl labai svarbu išsaugoti tikrąsias tradicinių kūčiukų kepimo paslaptis, kad šis receptas ir toliau būtų perduodamas iš kartos į kartą. Dėl to šiandien darbščiosios pirmokų mamos mokė, kaip iškepti šį tradicinį patiekalą - kantriai stebėjo ir padėjo.

 Daugybė emocijų, žibančios vaikų akys, noras išbandyti pačiam ir neprastas naminių kūčiukų skonis ir kvapas – visa tai tilpo į dvi gerumo, kantrybės ir nuoširdumo pilnas pamokas. Už nepaprastas ir neįprastas veiklas ir nerealaus skonio, mamų ir mažų pirmokų rankučių ir širdelių sušildytus kūčiukus nuoširdžiausią ačiū tariame mamoms Redai, Raimondai ir Eglei.

 

Mokytoja Virginija Ralienė 

 

Papildoma informacija