Rajoninis konkursas ,,Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

 Rajoninis konkursas ,,Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

 Tęsiantis adventiniam laikotarpiui, gruodžio 12 dieną gimnazijoje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių festivalis – konkursas ,,Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, kuris subūrė 5-8 klasių mokinius iš Girkalnio pagrindinės mokyklos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Ariogalos gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių specialiosios mokyklos, Raseinių meno mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovavo ansamblio „Jaunystė“ dalyvės 5 klasės mokinės Barbora, Eglė, Lukrecija, Liveta, Ugnė ir Skaistė.

 Visus renginio dalyvius mielai pasveikino ir sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė. Visus dalyvius susodino į muzikinio-ritminio traukinio vagonus 7 klasės mokiniai ir šaunios vedėjos Toma ir Gustė bei suteikė galimybę išbandyti jėgas įvairiose stotelėse (improvizacijos, kūrybinės saviraiškos, sumanumo ir žinių pasitikrinimo apie adventinį-kalėdinį laikotarpį, muzikinio-sceninio veiksmo, kūrybos). Renginį pagyvino šauni IV gimn. klasės mokinių klumpių improvizacija, kuri visiems dalyviams suteikė puikių emocijų.

  Labirintuose po muzikinį pasaulį, kad nepaklystume, lydėjo mažieji nykštukai, o kad viską atliktume iki galo ir atsakingai – didieji nykštukai – vertinimo komisija.

 Džiugu, kad viena iš šio renginio sumanytojų bei renginio organizatorių ir mūsų vadovė Vaida Baltrušaitienė, kuri drauge su Girkalnio muzikos mokytoja Rima Gudžiūniene atsakigai ir kūrybiškai ruošė visas užduotis. Viskas buvo taip įdomu, kad net nepajutome, kaip prabėgo renginio laikas. 

 Antrojoje renginio dalyje traukinukas atvežė fėją (choreografijos mokytoją Mildą Urniežienę), kuri visus dalyvius šokio žingsneliu kvietė prisiminti, kaip linksmindavosi mūsų senoliai, laukdami gražiausių metų švenčių – Kalėdų. Bendraudami su savo bendraamžiais iš kitų rajono mokyklų turėjome puikią galimybę lavinti savo muzikinį, estetinį skonį, tobulinti muzikines žinias, pasidalinti patirtimi, kūrybiškai bendradarbiauti.

 Džiugu, kad renginio organizatoriai turėjo puikų sumanymą mus, dalyvius, apdovanoti už komandos išskirtinumą. Taigi mums, nemakštiškiams, atiteko linksmiausios komandos nominacija. Sudainavę finalinę renginio dainą, su šypsenomis ir dovanomis visi buvome pakviesti bendrai fotografijai. 

Renginio dalyvė 5 kl. mokinė Barbora Šaltytė

 

Papildoma informacija