Svečiuose pas „Boružiukus“

Svečiuose pas „Boružiukus“

 Mokslo metai persirito į antrą pusę ir ketvirtokai ėmė suprasti, kad netrukus teks palikti pradinukų koridorių. O kas užims jų vietą klasėje, kas sėdės jų suoluose? Smalsumo vedami ketvirtos klasės mokiniai ir mokytoja nutarė aplankyti Nemakščių darželio priešmokyklinio ugdymo grupę. Pasitarę paruošė mažiesiems draugams įvairių užduočių, vaidinimą, dovanų. 

 Ir štai penktadienį, sausio 24 d., ketvirtos klasės mokiniai savo apsilankymu pradžiugino būsimuosius pirmokėlius. Ketvirtokai paruošė vaidinimą „Ropė“, kartu įtraukė žaisti ir mažuosius draugus. Kiekvienam iš jų įteikė piešinį su būsimo vaidmens iliustracija. Nors „ropė“ užaugo didelė, bet toks būrys „pagalbininkų“ ją sėkmingai ir su džiaugsmu išrovė. Po vaidinimo mažiesiems draugams teko atlikti įvairias paruoštas skaitymo ir spalvinimo užduotis. Turiningai bendraudami visi greitai susibičiuliavo. Draugystę dar sustiprino bendros dainos ir žaidimai. Tikrai įdomiai ir turiningai praleidome laiką, susiradome naujų draugų. Išeidami pažadėjome greitai vėl aplankyti.

 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

 

Papildoma informacija