Pirmokų Šimtadienis

Pirmokų Šimtadienis

 

 Vasario 7 d. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pirmokai, jų tėveliai ir svečiai rinkosi į į ilgalaikio projekto „Pirmokų Šimtadienis“ baigiamąją šventę. 

 Pirmokai deklamavo, šoko, pasipuošę raidžių karūnėlėmis dėliojo gražiausius žodžius. Puiki nuotaika, laime tviskančios akelės rodė jų džiaugsmą, kad jie labai daug moka ir džiaugiasi savo pasiekimais.

 Į šventę, nešini dovanomis, atvyko ir vyresnieji draugai dvyliktokai, kurie sveikino mažuosius ir linkėjo toliau semtis žinių ir išminties. Džiugu, kad vyriausieji gimnazijos mokiniai nepasididžiavo ir kartu su mažaisiais sušoko bendrą šokį.

 Vaikai su tėveliais jau nuo mokslo metų pradžios gamino kūrybinius darbus, kuriuose yra šimtas.... kažko. Kiekviena šeima itin kūrybiškai pažiūrėjo į šią užduotį ir šventės metu savo darbus pristatė. Džiaugėmės 100 saldainių popierėlių kolekcija, 100 pėdučių taku, paveikslėliais iš 100 makaronų, 100 sagų. Stebėjomės šimto iš plastilino nulipdytų įvairiausių gyvūnų kolekcija. Šimtas kalendoriaus lapelių, skaičiavusių dienas mokykloje, irgi pateko į kolekciją. Džiaugiamės aktyviais ir kūrybingais tėveliais, kurie noriai dalyvavo įvairiose projekto veiklose.

 Šventė, kurioje buvo tiek daug gerumo, nuoširdumo, jaudulio, noro parodyti savo gebėjimus, netruko prabėgti. Buvo smagu pamatyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai, paaugę ir daug sužinoję, noriai keliauja  į mokslo ir žinių pasaulį.

Mokytoja Virginija Ralienė

 

 

Papildoma informacija