Sumanaus moksleivio akademijos veiklos

Sausio 30 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai vėl vyko į VDU ŽŪA, kur vyko Sumanaus moksleivio akademijos antrasis susitikimas. Šį kartą gamtos mokslų ir verslumo klasės dirbo atskirai.

Verslumo klasės mokiniai susitiko su dėstytoja Aiste Čapiene. Šis susitikimas buvo skirtas verslumo kompetencijoms ugdyti. Jo metu mokiniai aiškinosi, kas yra reklama, kokios jos kūrimo subtilybės, kada reklama yra naudinga ir efektyvi. Nelengvas iššūkis mokiniams teko ir pristatant save – identifikuoti savo geriausias savybes, ypatumus, išskirtinumus.

Daug dėmesio buvo skirta darbui komandoje. Mokiniai nekalbėdami turėjo sustoti pagal gimimo datą, kurti reklamą ir ją suvaidinti. Vadovo, atsakingo darbuotojo ar tiesiog nurodymų vykdytojo pareigas išbandė „gyvatėlės“ žaidime.

Mokiniai turėjo galimybę aptarti įvairias problemas, surasti jų sprendimo būdus ir gauti naudingų patarimų.

Daiga Milkintienė, ekonomikos mokytoja