Pradinukai dalyvauja Lietuvių kalbos dienų renginiuose

Pradinukai dalyvauja Lietuvių kalbos dienų renginiuose

 Lietuvių kalba mums brangi, nes ja kalba mūsų, pradinukų, mamos ir tėčiai, lietuviškai mums pasakas seka seneliai. Lietuvių kalba mums yra pirmoji, kuria išmokome tarti žodį „mama“. Todėl aktyviai prisijungėme prie respublikinių renginių, skirtų Lietuvių kalbos dienoms. Mažiausieji savo jėgas išbandė dailyraščiu nurašydami eilėraštį apie Lietuvą, trečiokai stengėsi kuo dailiau parašyti diktantą, o ketvirtokai dailyraščiu išsakė savo mintis apie Tėvynę. Šiandien vyko darbų apibendrinimas, aptarimas bei dailiausią rašyseną pademonstravusių mokinių apdovanojimas.

 Gerbsime ir puoselėsime savo protėvių kalbą, kad ji gyvuotų amžinai.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

 

Papildoma informacija