Byla Nr. VII L-100

Byla Nr. VII L-100

 Penktadienį, vasario 21 dieną, mūsų gimnazijoje vyko vienas didžiausių renginių – šimtadienis „Byla Nr. VII L-100“.

 Šventėje dalyvavo ir garbūs svečiai: Nemakščių parapijos klebonas Arūnas Bladžius, Raseinių r. savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenko, seniūnas Remigijus Laugalis, jo pavaduotoja Daiva Visockienė, darželio direktorė Dalia Mačiulaitienė, kultūrinių renginių organizatorė Lina Andriulienė.  Žinoma, be abiturientų, III g klasės mokinių, atvyko ir tėveliai, mokytojai, II g kl. atstovai, artimieji. Visi jie kartu buvo ir 4 nagrinėjamų bylų liudininkai, nes mes pasirinkome teismo formą. Buvo gera girdėti kalbančių svečių teigiamas nuostatas apie abiturientus, linkėjimus jiems, skatinimus dar labiau pasistengti, siekti geresnių rezultatų. Smagu, kad visi įsijautė į vaidmenis ir teisėjų prašė išteisinti kaltinamuosius. Po priimto sprendimo, padėkų niekas dar neskubėjo namo, nes visi buvo pakviesti paragauti torto, pabendrauti prie arbatos, nusifotografuoti prie specialiai papuoštos sienos.

 Džiaugiamės, nes mūsų renginys patiko šventės dalyviams, o mes patys turėjom puikią galimybę ne tik dar labiau susidraugauti, bet ir atsiskleisti, nes tokie renginiai ugdo mūsų bendruomeniškumą, kūrybiškumą, pareigingumą. Dėkojame visiems, atėjusiems į šią šventę bei padėjusiems, kad šis renginys praeitų sklandžiai. 

III g klasės mokiniai ir klasės vadovė Elena Vaitkuvienė

 

Papildoma informacija