Matematikos diena gimnazijoje

Matematikos diena gimnazijoje

 Vasario 25 dieną mūsų gimnazijoje buvo organizuojama kultūrinė pažintinė diena ,,Draugauk su matematika". Visi mokiniai, suskirstyti į tris grupes, dalyvavo matematiniame konkurse, iš geometrinių figūrų turėjo pagaminti Užgavėnių kaukę, pasidomėti Užgavėnių valgiais, radus tinkamą receptą apskaičiuoti ingredientų svorį ir kainą nurodytam porcijų skaičiui, apskaičiuoti PI reikšmę, iš šiaudelių pagamintų geometrinių figūrų paviršiaus plotą ir daug kitų.

 Ši diena visiems labai patiko, net ir tiems, kurie matematikos nemėgsta. Netradicinės pamokos davė daug naudos, paskatino matematines žinias pritaikyti praktikoje. Dėkojame už šią dieną mūsų gimnazijos matematikos mokytojoms!

Ig klasės mokinė Gustė Denepaitė

 

Papildoma informacija