Integruotų netradicinių veiklų diena „Noriu, galiu, darau“

Integruotų netradicinių veiklų diena „Noriu, galiu, darau“

 Kovo 4 dieną gimnazijoje vyko integruotų netradicinių veiklų diena „Noriu, galiu, darau“ 5-8 ir I-III g klasių mokiniams. Per pirmąją pamoką visi pynėme trispalves juosteles Kovo 11-osios 30-mečiui.

 Jomis pasipuošę vaikščiosime iki pat Kovo 11-osios šventės. Antros pamokos metu karpėme trijų spalvų gėlytes, iš kurių kursime sieninę kompoziciją – Gediminaičių stulpus. Per trečiąją pamoką gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė, į kurią gausiai įsijungė ir pradinių klasių mokinukai. Be to, gimnazijoje veikė ir penktokų įkurta kavinė, kurioje lankytojų tikrai netrūko. Smagu, kad Kaziuko mugėje apsilankė nemažai miestelio gyventojų, kurie skatino mokinių verslumą pirkdami iš jų įvairias prekes.

 Per ketvirtą pamoką sporto salėje vyko baudų mėtymo, smiginio, maišo ir skrybėlės mėtymo varžybos. Be to, visi norintys mokiniai labai aktyviai varžėsi šaškių turnyre. Pati linksmiausia ir daugiausiai emocijų sukėlė penktoji pamoka, kurios metu sporto salėje vyko linksmosios estafetės. Šeštoji pamoka buvo skirta refleksijai – kiekviena klasė perskaitė veiklų metu sukurtus ketureilius, o organizatoriai visus įvairių varžybų nugalėtojus apdovanojo padėkomis ir saldžiais prizais.

Dailės ir technologijų mokytoja Irena Kliknienė

 

Papildoma informacija