Artėjant Europos dienai

Artėjant Europos dienai

 Nors mokymasis vyksta nuotoliniu būdu, nepamiršome paminėti artėjančios Europos dienos. 

 Gegužės 4 dieną I gimnazinės klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas ne tik prisiminė, kuo ši diena svarbi kiekvienai Europos Sąjungos narei, jų piliečiams, bet ir patys pasirinkę pagal gebėjimus ir pomėgius atliko įvairias kūrybines užduotis: vieni kūrė samprotavimo pastraipą, kiti sveikinimą-skaidrę, treti – testus. Gimnazistams labai patiko mintis porose sukurti keletą 20 klausimų Kahoot testų ir surengti nuotoliniu būdu mini konkursus ne tik savo, bet ir 7 klasės mokiniams. Pastarieji buvo sužavėti, kad vaizdo pamokos dalį vedė vyresnieji mokiniai, o ir žinias demonstravo entuziastingai konkuruodami tarpusavyje, nes trims laimingiesiems buvo pažadėtas papildomas kaupiamasis balas. 

 Ir septintokai, ir gimnazistai ne tik būdami pilietiški prisiminė artėjančią Europos dieną, bet kitaip, įdomiau pakartojo ar sužinojo naujos informacijos.

Mokytoja Marytė Karpienė

 

Papildoma informacija