Paveikslai Europos dienai

Paveikslai Europos dienai 

 Artėjant Europos dienai, septintokams ir I gimnazinės klasės mokiniams per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas pastraipas kurti buvo pasiūlyta mąstant apie Europos Sąjungos svarbą jos narėms, simboliką. Mokiniai turėjo iš pasirinktų gamtinių medžiagų sudėlioti paveikslą, kuriame būtų užfiksuoti bent trys su Europos Sąjunga susiję simboliai, ir sukurti užšifruotas prasmes atskleidžiančią pastraipą.

 Daugumai mokinių labiau patiko pirmoji užduoties dalis, todėl mielai improvizavo gamtoje, dėliojo įvairias kompozicijas. Iš sukurtų pastraipų labiausiai įstrigo mintis, kad Europos Sąjunga – tai tarsi oro balionas Lietuvai ir kitoms jos narėms, nes padeda pakilti iš bėdų liūno sunkiu metu“. Taigi, mokiniai Europos dienai sukūrė prasmingų paveikslų ir išsakė gražių minčių.

Mokytoja Marytė Karpienė

 

Papildoma informacija