Europos egzaminas

Europos egzaminas

 Gegužės 8 dieną, pasitinkant Europos dieną, nuotoliniu būdu vyko Europos egzaminas.  Jau vienuoliktus metus organizuojamame konkurse mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt.  

 Šias metais Europos egzamine dalyvavo 23 mūsų gimnazijos mokiniai. Jie sprendė testą, kuriame išskirtinis dėmesys buvo skiriamas Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams. 

 Mūsų mokiniai Europos egzamine pademonstravo puikias žinias - net du iš jų teste nepadarė nė vienos klaidos. Pagal organizatorių parengtus konkurso nuostatus atrinktas ir į antrąjį Europos egzamino etapą, kuris vyks gegužės 19 dieną,  pateko tik vienas mokinys. Gimnazijai atstovaus III g klasės mokinė Monika Janušaitė. Linkime Monikai sėkmės antrame etape!

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

 

Papildoma informacija