Nacionalinė teisės žinių olimpiada

Nacionalinė teisės žinių olimpiada

 Gegužės 6 dieną nuotoliniu būdu vyko Nacionalinė teisės žinių olimpiada, kurią jau penktą kartą organizuoja Mykolo Riomerio universitetas. Organizatoriams leidus dalyvauti jaunesniesiems mokiniams, aktyvūs buvo  ne tik mūsų gimnazistai, bet ir 5-8 klasių mokiniai. 

 Mokiniai sprendė testą, kuriame klausimai buvo parengti iš skirtingų teisės sričių. Testo klausimai buvo formuluojami per įprastas, kartais ir šmaikščias situacijas, kuriose gali atsidurti kiekvienas. Kartais teste teisingai atsakyti pravertė ne tik teisės žinios, bet ir pastabumas, loginis ir kritiškas mąstymas. 

 Džiaugiamės, kad iš mūsų gimnazijos į antrą Nacionalinės teisinių žinių olimpiados etapą pateko trys mokiniai. Sveikiname III g klasės mokinę Moniką Janušaitę, II g klasės mokinį Karolį Kutką ir 5 klasės mokinį Rimą Janušą. Linkime sėkmės kitame etape, kuris vyks gegužės 14 dieną.

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

 

Papildoma informacija