MEPA. Euras mūsų kasdienybėje. Bendros valiutos privalumai. Infliacija ir kainų stabilumas

Su euru – paprasčiau. Eurais galime atsiskaityti 19 Europos šalių ir jums nebereikia keisti pinigų ar mokėti valiutos keitimo mokesčio. Keliauti į šias šalis tampa patogiau ir pigiau; be to, mūsų gyvenimas tampa paprastesnis ir kitais aspektais, tokiais kaip studijos, darbas ar gyvenimas užsienyje. Po euro įvedimo vartotojai euro zonoje gali lengvai palyginti kainas ir atlikti tarptautinius mokėjimus. Be to, verslininkai mažiau jaudinasi dėl valiutos kurso. Bet kas rūpinasi, kad euras būtų tvirta ir patikima valiuta?

Peržiūrėję mokomąjį filmą „Kainų stabilumas: kodėl tai tau svarbu?“ mokiniai atliko mokytojos pasiūlytas užduotis, sprendė uždavinius ir atliko testą „Socrative“ programa.

Ekonomikos mokytoja Daiga Milkintienė