Šeimos šventė

Šeimos šventė

 

   Gegužės 3 d. pradinių klasių mokiniai tėvelius ir senelius pakvietė  į šeimos šventę.

 

   Mažieji  mokinukai dovanojo nuotaikingą programą. Visos koncerte skambėjusios dainos, deklamuoti eilėraščiai buvo skirti artimiausiems, mylimiausiems žmonėms – mamoms, tėčiams, seneliams, sesutėms ir broliukams. Daugumai šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta draugiškai gyventi. Sakydama baigiamąjį žodį mokyklos direktorė Irena Jankevičienė pabrėžė, kaip svarbu tėvams puoselėti artimą ryšį su vaikais, nes tik šeima yra ta vieta, kur visada rasi paguodą, patarimą, palaikymą. Šventėje dalyvavo Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis. Jis su savo anūku Luku padainavo nuotaikingą dainelę, skirtą mamai.

 

   Renginį vainikavo bendra visų dalyvių daina. Tėveliams vaikai  padovanojo savo rankutėmis pagamintas žibuokles. Renginys dvelkė šiluma ir gerumu, o  mamų akyse spindėjo džiaugsmo ašaros.

 

Papildoma informacija