„Bėgam į žydinčią pievą“

„Bėgam į žydinčią pievą“

 Septintokai pakvietė visus 5-8 kl. ir III g kl. mokinius į netradicinę šių mokslo metų užbaigimo šventę „Bėgam į žydinčią pievą”, kuri įvyko birželio 11 d.  Direktorės pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė supažindino mokinius ir jų tėvelius su mokytojų tarybos posėdžio nutarimu. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė džiaugėsi aktyviais mokiniais, kurie nuotolinio mokymosi metu tiesė pagalbos ranką savo bendraklasiams. Jiem buvo įteiktos padėkos, taip pat tradiciškai pasidžiaugta puikiai ir labai gerai besimokančiais bei puikiai gimnaziją lankiusiais mokiniais..

 Prieš prasidedant atostogoms kiekviena klasė kūrybiškai pristatė savo vykdytas veiklas per šiuos mokslo metus bei prisiminė gražiausias mokslo metų akimirkas. 

 Renginio pabaigoje mokiniai išradingai padėkojo direktorei už tai, kad gimnazija vis gražėja ir joje smagiau būti, pavaduotojoms už tai, kad neleidžia gimnazijoje pasiklysti ir reguliuoja intensyvų eisma, auklėtojoms, be kurių mokyklinis gyvenimas būtų neįsivaizduojamas, mokytojams, kurie lipdo protingus žmones, nors kai kurie ir spyriojasi, tėveliams už meilę, kad ir kas benutiktų, bei klasės draugams, be kurių būtų paprasčiausiai nuobodų.

 O renginio pabaigoje kompiuterių ekranai pražydo vasariškų gėlių puokštėmės, kurios ir pakvietė visus užbaigti moklus ir bėgti į žydinčias pievas. 

 Atėjo laikas poilsiui…iki susitikimo rudenį!

Vaida Baltrušaitienė, 7 klasės vadovė

 

Papildoma informacija