Mokslo metų užbaigimo šventė II g klasės mokiniams

Mokslo metų užbaigimo šventė II g klasės mokiniams

 Šių metų birželio 11 dieną I g klasės mokiniai surengėme mokslo metų užbaigimo šventę II g klasės mokiniams. 

 Pasitarę sugalvojome šventę paįvairinti jumoristinėmis scenomis ir manome, kad mums pavyko. Be to, skaitėme eiles apie draugystę, gyvenimo prasmę, kūrybiškumą. Vaidinome įvairias situacijas, susijusias su karantinu, ir netgi dainavome sugulę pievoje. Rengti šventę nuotoliniu būdu buvo ne tik įdomu, bet kartu ir nemažas iššūkis. Teko ir fotografuoti, ir filmuoti, atlikti montavimo darbus, tačiau, įdėję nemažai pastangų, II g klasės mokiniams ne tik palinkėjome sėkmės ateityje, bet ir ,tikimės, suteikėme malonių akimirkų. 

 Dar kartą dėkojame visiems mokytojams, kurie su mumis dirbo ir mums padėjo šiuo nelengvu laikotarpiu.

Gustė Denepaitė, Ig klasėe mokinė

 

Papildoma informacija