Pamokos su Photon robotais

Pamokos su Photon robotais

 Antrokai pradeda pažintį  su iš projekto Kokybės krepšelis lėšų įsigytais Photon robotais.  Tai interaktyvūs mokomieji  robotai, kurie padeda vaikams ugdyti pagrindinius programavimo ir elektronikos bei  loginio mąstymo įgūdžius.

 Tiesiai iš dėžutės išimtas robotas beveik nieko negali padaryti, todėl vaikai turi jį išmokyti visko nuo nulio – kaip judėti, atpažinti spalvas ir kaip reaguoti į sąveiką su aplinka naudojant jutiklius.

 Pirmoji pamoka buvo labai įdomi ir darbinga. Antrokai suprato, kad robotukai  taps  draugais, su kuriais  smagu žaisti, kalbėtis, bendrauti  ir mokytis.

 Džiaugiamės turėdami galimybę naudotis šiuo moderniu  įrankiu, padedančiu  gerinti vaikų STEM mokymąsi.

Mokytoja Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija