Integruotos pamokos „Kalėdinis sveikinimas“

Integruotos pamokos „Kalėdinis sveikinimas“

 Priešpaskutinę gruodžio savaitę, kai šventinė nuotaika ir Kalėdų laukimas jau sklandė ore, 5-8 klasių mokiniams vyko integruota matematikos, informacinių technologijų ir anglų kalbos savaitė.

 Mokiniams buvo pateikta užduotis sukurti kalėdinį atviruką iš dešimties  pateiktų geometrinių figūrų, nuspalvinti, pasitelkiant kompiuterines piešimo technikas ir galiausiai parašyti linkėjimą anglų kalba. 

 Visi minėtų klasių mokiniai labai aktyviai įsijungė į darbą, kruopščiai kūrė vaizdą, spalvino, rinko gražiausius angliškus žodžius, kuriais sveikino draugą, mokytoją, tėvelius. Kai kuriems ne kartą teko tobulinti darbelį, nes jis turėjo atitikti keliamus kriterijus – parinktos tinkamos geometrinės figūros, be klaidų parašytas tekstas, tvarkingai nuspalvintas piešinys, tekstas ir piešinys tinkamai išdėstyti lape. Mokinių buvo paprašyta nepamiršti kūrybiškumo.

 „Atviruko gaminimas suteikė daug džiaugsmo ir dar labiau priartino Kalėdas“, – sakė integruotos savaitės dalyviai.

Mokytojos Daiga Milkintienė, Audra Jocienė, Reda Mėlinienė

 

Papildoma informacija