Susitikimas su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi

Susitikimas su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi

 Vasario 27 dieną ketvirtokai dalyvavo virtualiame susitikime su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi. Rašytojas labai įdomiai save apibūdino daiktais ir prisipažino, kad mėgsta žaisti žmonių charakterio savybėmis, pasitelkiant gyvūnus. Sužinojome daug paslapčių – kelintą knygą šiuo metu Kęstutis rašo, kiek jų yra iliustravęs, netgi savo mėgstamiausią spalvą atskleidė rašytojas, atsakinėdamas į vaikų klausimus.

Jis pakvietė tobulinti sąmoningumą ir į save pažvelgti kritiškai. Rašytojo pasėta kūrybinio mąstymo sėkla mokinių vaizduotėje padėjo pasijusti kūrėjais, paskatino imtis naujų, dar neišbandytų veiklų lietuvių kalbos pamokose.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Jūratė Dumskienė

 

Papildoma informacija