Hogvartsas 100

Hogvartsas 100

 Vasario 26 d. gimnazijoje vyko ŠIMTADIENIO šventė.  Žinoma, renginys buvo kiek kitoks, neįprastas – vyko (kaip ir visas kol kas mūsų mokyklinis gyvenimas) virtualioje aplinkoje, nes ir laikas kitoks – diktuojantis savas taisykles, ribojimus ir kuriantis galbūt naujas tradicijas. Džiugu, jog gimnazijos bendruomenė – abiturientai, tėveliai, mokytojai – susibūrė pabūti linksmai kartu prieš tuoj visiems prasidėsiantį įtampos kupiną  periodą. 

 Magiška nuotaika mūsų gimnazijoje tvyrojo jau keletą savaičių, nes virtualiose erdvėse buvo įsikūrusi Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla. Tad Šimtadienio vakaras buvo skirtas šios magiškos mokyklos abiturientams – mintims apie Juos, atsiminimams, susijusiems su Jais jų ateities planams. Magiškų akimirkų, mažų stebuklų  tą vakarą tikrai netrūko.

III g klasės vadovė Jovita Radčenkienė

 

Papildoma informacija