Kovo 11-ąją antrokai paminėjo kartu su draugais iš Druskininkų

Kovo 11-ąją antrokai paminėjo kartu su draugais iš Druskininkų

 “Bendradarbiaujančių  klasių” projekte  dalyvaujantys antrokai Kovo 11-ąją paminėjo kartu su savo draugais iš Druskininkų ”Saulės” progimnazijos. Šiandien jie jungėsi į bendrą pamoką skirtą Lietuvai.

 Ruošdamiesi  susitikimui abiejų mokyklų antrokai stengėsi kuo įdomiau, kūrybiškiau, naudojant  įvairias priemones užrašyti, sudėlioti, nupiešti gražiausią žodį “Lietuva”. Pamokos metu savo kūrybnius darbus pristatė  vieni kitiems.

 Pamokos pradžioje aptarėme, kuo  ši data svarbi  Lietuvai. Pasidžiaugėme, kad galime gyventi laisvoje, nepriklausomoje šalyje. Savo žinias apie gimtąjį kraštą gausus antrokų būrys  pasitikrino atsakinėdami į  kahoot viktorinos “Ką žinau apie Lietuvą? klausimus.

 Buvo smagu vėl susitikti ir paminėti svarbią Lietuvos istorijos datą. Atsisveikinome pažadėję netrukus vėl susitikti!

Mokytoja metodininkė Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija